Produkty

Minilaby suche

Wszystkie obecnie produkowane przez Noritsu minilaby suche (z wyjątkiem QSS Smart), drukują zdjęcia w technologii atramentowej. Wszystkie modele oferowanych maszyn drukują zdjęcia na papierach w rolkach, oraz dwustronnie na papierach ciętych. Są więc uniwersalnymi maszynami mogącymi drukować zdjęcia, fotoksiążki, fotokalendarze, kartki pocztowe i inne produkty oferowane przez zakłady fotograficzne.

Noritsu QSS Green

Noritsu QSS Green III

Noritsu QSS Green IV

Noritsu QSS Green IV

Terminale samoobsługowe i fotokioski

Są to kompleksowe rozwiązania do zamawiania zdjęć przez klientów zakładów fotograficznych, bądź bezpośrednio w zakładzie, w Fotokiosku, bądź korzystając z oprogramowania do zamawiania zdjęć z domu.

Fotokiosk SPC

Cyfrowe minilaby chemiczne

Minilaby te ciagle jeszcze wykorzystywane są w wysokonakładowej produkcji zdjęć w laboratoriach fotograficznych.
Noritsu ma w swojej ofercie trzy minilaby, o różnej wydajności, dzięki czemu można dobrać maszyne najbardziej optymalną dla potrzeb laboratorium pod względem wydajności produkcji.

Noritsu QSS-3901 G/QSS-3904 G

 

Skanery do filmów fotograficznych

Klienci wciąż używają tradycyjnych aparatów fotograficznych na filmy światłoczułe, ba obecnie zauważa się wzrost ilości sprzedawanych filmów, co jest spowodowane modą i pokazaniem że kompozycja zarejestrowana na filmie, była przemyślana, a nie tylko „pstryknięta cyfrówką”.
Aby móc wykonać zdjęcia z filmów, Noritsu oferuje trzy skanery współpracujące z maszynami opartymi o oprogramowanie EZ- Controller. Skanery mogą też współpracować bezpośrednio z profesjonalnymi programami do obróbki graficznej plików (np. photoshop).

Noritsu LS-600/LS-1100

Noritsu HS-1800